Pabianice, dn.05.03.2012

ZAPROSZENIE DO KLUBU FIOLETOWYCH SERC

KLUB FIOLETOWYCH SERC to stowarzyszenie osób prywatnych i firm, których wspólnym  celem jest  pomoc w tworzeniu warunków organizacyjnych i finansowych dla potrzeb  Sekcji Piłki Nożnej PTC Pabianic. Członkostwo w KLUBIE FIOLETOWYCH SERC ma charakter dobrowolny.

Wstępując do KLUBU FIOLETOWYCH SERC stajecie się Państwo MECENASAMI piłki nożnej w Pabianicach.

Bycie członkiem KLUBU FIOLETOWYCH SERC TO ZASZCZYT I PRESTIŻ.

Wstępując do KLUBU FIOLETOWYCH SERC macie Państwo  również możliwość własnego rozwoju, poprzez nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych z innymi członkami KLUBU. Zainteresowani członkowie KLUBU  mają też możliwość zaprezentowania i zareklamowania swoich firm na terenie klubu oraz stronie internetowej PTC Pabianice. Każda nowa inicjatywa jest mile widziana. Raz w roku organizowane jest spotkanie członków KLUBU FIOLETOWYCH SERC z działaczami i członkami Sekcji Piłki Nożnej PTC Pabianice połączone ze sprawozdaniem z działalności KLUBU.

Aby wstąpić do KLUBU FIOLETOWYCH SERC należy wypełnić deklarację członkowską. Miesięczna opłata za członkostwo w KLUBIE FIOLETOWYCH SERC wynosi minimum 10,00zł i należy ją uiścić na specjalnie do tego przeznaczony rachunek bankowy lub gotówką u skarbnika sekcji. Członkowie KLUBU FIOLETOWYCH SERC zostaną umieszczeni na liście klubowej, która będzie na bieżąco do wglądu zarówno w klubie jak i na stronie internetowej PTC Pabianice – fioletowi.com.

Każdy z członków KLUBU FIOLETOWYCH SERC jest uprawniony do noszenia znaczka klubowego. Każdemu z członków KLUBU FIOLETOWYCH SERC przysługuje bezpłatny wstęp na mecze oraz imprezy organizowane przez Sekcję Piłki Nożnej PTC Pabianice .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wstąpienia do naszego klubu i czynnego wsparcia pabianickiego sportu

Prezes PTC d/s Piłki Nożnej

Dariusz Kopa