PTC Pabianice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

GKS BedlnoPTC Pabianice
GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice
2017-05-13, 16:30:00
Pniewo
    relacja »

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Orzeł Parzęczew - Polonia Andrzejów
LKS Rosanów - Włókniarz Pabianice
MKS Górnik 1956 - Termy Uniejów
Stal Głowno - Sokół II Aleksandrów
GLKS Dłutów - UKS SMS Łódź
Start Brzeziny - Zawisza II Rzgów
Boruta Zgierz - GKS Bedlno
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-17 Zawisza II Rzgów 3:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-08-20 GKS Bedlno 0:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2016-08-20 MKS Górnik 1956 4:1 Stal Głowno zobacz ›
2016-08-20 Włókniarz Konstantynów 2:0 Start Brzeziny zobacz ›
2016-08-20 PTC Pabianice 3:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-08-20 Boruta Zgierz 1:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-08-20 Termy Uniejów 0:2 LKS Rosanów zobacz ›
2016-08-21 Polonia Andrzejów 1:4 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-08-27 Stal Głowno 4:4 PTC Pabianice relacja ›
2016-08-27 Sokół II Aleksandrów 2:1 GKS Bedlno zobacz ›
2016-08-27 Start Brzeziny 1:2 Termy Uniejów zobacz ›
2016-08-27 UKS SMS Łódź 9:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2016-08-27 GLKS Dłutów 0:4 Boruta Zgierz zobacz ›
2016-08-27 LKS Rosanów 1:4 MKS Górnik 1956 zobacz ›
2016-08-28 Zawisza II Rzgów 0:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-09-14 Włókniarz Pabianice Włókniarz Konstantynów 17:00
2016-08-31 PTC Pabianice 2:2 LKS Rosanów relacja ›
2016-08-31 Polonia Andrzejów 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-08-31 GKS Bedlno 1:1 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-08-31 Orzeł Parzęczew 2:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-08-31 Włókniarz Konstantynów 0:3 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-08-31 MKS Górnik 1956 4:1 Start Brzeziny zobacz ›
2016-08-31 Boruta Zgierz 3:0 Stal Głowno zobacz ›
2016-08-31 Termy Uniejów 2:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2016-09-03 Start Brzeziny 0:4 PTC Pabianice relacja ›
2016-09-03 Stal Głowno 0:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-09-03 LKS Rosanów 2:4 Boruta Zgierz zobacz ›
2016-09-03 Włókniarz Pabianice 3:1 MKS Górnik 1956 zobacz ›
2016-09-03 Sokół II Aleksandrów 3:1 Termy Uniejów zobacz ›
2016-09-04 Polonia Andrzejów 3:0 GKS Bedlno zobacz ›
2016-09-04 UKS SMS Łódź 1:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2016-09-04 Zawisza II Rzgów 0:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-09-09 Termy Uniejów 0:7 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-09-09 Orzeł Parzęczew 1:0 LKS Rosanów zobacz ›
2016-09-10 GKS Bedlno 2:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-09-10 Włókniarz Konstantynów 1:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2016-09-10 GLKS Dłutów 0:4 Stal Głowno zobacz ›
2016-09-10 MKS Górnik 1956 1:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-09-10 Boruta Zgierz 3:1 Start Brzeziny zobacz ›
2016-09-10 PTC Pabianice 2:2 Włókniarz Pabianice relacja ›
2016-09-17 LKS Rosanów 2:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-09-17 Włókniarz Pabianice 0:0 Boruta Zgierz zobacz ›
2016-09-17 Start Brzeziny 0:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-09-17 GKS Bedlno 3:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2016-09-18 Polonia Andrzejów 4:2 Termy Uniejów zobacz ›
2016-09-18 Sokół II Aleksandrów 1:0 PTC Pabianice relacja ›
2016-09-18 UKS SMS Łódź 2:3 MKS Górnik 1956 zobacz ›
2016-09-18 Zawisza II Rzgów 0:3 Stal Głowno zobacz ›
2016-09-23 Termy Uniejów 2:4 GKS Bedlno zobacz ›
2016-09-24 Boruta Zgierz 3:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-09-24 PTC Pabianice 1:2 UKS SMS Łódź relacja ›
2016-09-24 MKS Górnik 1956 6:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2016-09-24 Stal Głowno 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
2016-09-24 GLKS Dłutów 4:3 Start Brzeziny zobacz ›
2016-09-24 Włókniarz Konstantynów 0:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-09-28 Orzeł Parzęczew 2:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2016-10-01 Start Brzeziny 2:3 Stal Głowno zobacz ›
2016-10-01 Włókniarz Pabianice 1:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-10-01 GKS Bedlno 2:2 MKS Górnik 1956 zobacz ›
2016-10-01 Włókniarz Konstantynów 3:3 Termy Uniejów zobacz ›
2016-10-02 Polonia Andrzejów 1:3 PTC Pabianice relacja ›
2016-10-02 Sokół II Aleksandrów 4:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-10-02 Zawisza II Rzgów 4:3 LKS Rosanów zobacz ›
2016-10-02 UKS SMS Łódź 1:3 Boruta Zgierz zobacz ›
2016-10-07 Termy Uniejów 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-10-08 Boruta Zgierz 5:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2016-10-08 Stal Głowno 1:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2016-10-08 MKS Górnik 1956 1:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2016-10-08 GLKS Dłutów 2:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-10-08 PTC Pabianice 2:1 GKS Bedlno relacja ›
2016-10-08 LKS Rosanów 3:0 Start Brzeziny zobacz ›
2016-10-08 Orzeł Parzęczew 1:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
10  2016-10-14 Termy Uniejów 2:1 MKS Górnik 1956 zobacz ›
10  2016-10-15 GKS Bedlno 1:6 Boruta Zgierz zobacz ›
10  2016-10-15 Włókniarz Konstantynów 1:3 PTC Pabianice relacja ›
10  2016-10-15 Polonia Andrzejów 3:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
10  2016-10-15 Włókniarz Pabianice 1:0 LKS Rosanów zobacz ›
10  2016-10-16 Sokół II Aleksandrów 0:2 Stal Głowno zobacz ›
10  2016-10-16 UKS SMS Łódź 6:1 GLKS Dłutów zobacz ›
10  2016-10-16 Zawisza II Rzgów 4:0 Start Brzeziny zobacz ›
11  2016-10-22 Boruta Zgierz 3:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
11  2016-10-22 Start Brzeziny 2:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  2016-10-22 GLKS Dłutów 4:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
11  2016-10-22 Orzeł Parzęczew 4:1 GKS Bedlno zobacz ›
11  2016-10-22 LKS Rosanów 0:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
11  2016-10-22 PTC Pabianice 1:1 Termy Uniejów relacja ›
11  2016-10-22 MKS Górnik 1956 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
11  2016-10-22 Stal Głowno 7:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
12  2016-10-28 Termy Uniejów 2:2 Boruta Zgierz zobacz ›
12  2016-10-29 GKS Bedlno 3:2 GLKS Dłutów zobacz ›
12  2016-10-29 MKS Górnik 1956 1:3 PTC Pabianice relacja ›
12  2016-10-29 Włókniarz Konstantynów 3:6 Orzeł Parzęczew zobacz ›
12  2016-10-29 UKS SMS Łódź 3:2 LKS Rosanów zobacz ›
12  2016-10-30 Sokół II Aleksandrów 2:3 Start Brzeziny zobacz ›
12  2016-10-30 Polonia Andrzejów 1: Stal Głowno zobacz ›
12  2016-10-30 Zawisza II Rzgów 0:5 Włókniarz Pabianice zobacz ›
13  2016-11-05 GLKS Dłutów 1:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
13  2016-11-05 Włókniarz Pabianice 1:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
13  2016-11-05 Start Brzeziny 1:4 UKS SMS Łódź zobacz ›
13  2016-11-05 LKS Rosanów 4:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
13  2016-11-05 Orzeł Parzęczew 9:1 Termy Uniejów zobacz ›
13  2016-11-05 Boruta Zgierz 1:1 MKS Górnik 1956 zobacz ›
13  2016-11-05 Stal Głowno 3:1 GKS Bedlno zobacz ›
13  2016-11-05 PTC Pabianice 2:0 Zawisza II Rzgów relacja ›
14  2016-11-10 Termy Uniejów 6:0 GLKS Dłutów zobacz ›
14  2016-11-12 GKS Bedlno 1:2 LKS Rosanów zobacz ›
14  2016-11-12 MKS Górnik 1956 2:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
14  2016-11-12 Włókniarz Konstantynów 1:2 Stal Głowno zobacz ›
14  2016-11-12 PTC Pabianice 2:4 Boruta Zgierz relacja ›
14  2016-11-13 Polonia Andrzejów 3:3 Start Brzeziny zobacz ›
14  2016-11-13 UKS SMS Łódź 0:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
14  2016-11-13 Zawisza II Rzgów 0:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
15  2016-11-19 Sokół II Aleksandrów 2:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
15  2016-11-19 Boruta Zgierz 3:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
15  2016-11-19 Stal Głowno 3:2 Termy Uniejów zobacz ›
15  2016-11-19 LKS Rosanów 1:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
15  2016-11-19 Start Brzeziny 0:0 GKS Bedlno zobacz ›
15  2016-11-19 Włókniarz Pabianice 5:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
15  2016-11-19 GLKS Dłutów 3:5 MKS Górnik 1956 zobacz ›
15  2016-11-20 Orzeł Parzęczew 1:5 PTC Pabianice relacja ›
16  2017-03-18 Włókniarz Pabianice 0:3 GKS Bedlno zobacz ›
16  2017-03-18 Stal Głowno 1:1 MKS Górnik 1956 zobacz ›
16  2017-03-18 Start Brzeziny 1:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
16  2017-03-18 GLKS Dłutów 0:5 PTC Pabianice relacja ›
16  2017-03-18 Sokół II Aleksandrów 3:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
16  2017-03-18 Orzeł Parzęczew 3:2 Boruta Zgierz zobacz ›
16  2017-03-18 LKS Rosanów 2:0 Termy Uniejów zobacz ›
16  2017-03-19 UKS SMS Łódź 8:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
17  2017-03-24 Termy Uniejów 2:2 Start Brzeziny zobacz ›
17  2017-03-25 PTC Pabianice 2:4 Stal Głowno relacja ›
17  2017-03-25 Włókniarz Konstantynów 1:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
17  2017-03-25 Orzeł Parzęczew 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
17  2017-03-25 Polonia Andrzejów 0:3 UKS SMS Łódź zobacz ›
17  2017-03-25 Boruta Zgierz 4:1 GLKS Dłutów zobacz ›
17  2017-03-25 MKS Górnik 1956 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
17  2017-03-26 GKS Bedlno 0:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
18  2017-04-01 LKS Rosanów 1:2 PTC Pabianice relacja ›
18  2017-04-01 Zawisza II Rzgów 3:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
18  2017-04-01 GLKS Dłutów 1:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
18  2017-04-01 Start Brzeziny 1:1 MKS Górnik 1956 zobacz ›
18  2017-04-01 Stal Głowno 0:5 Boruta Zgierz zobacz ›
18  2017-04-01 Włókniarz Pabianice 4:0 Termy Uniejów zobacz ›
18  2017-04-02 UKS SMS Łódź 0:0 GKS Bedlno zobacz ›
18  2017-04-02 Sokół II Aleksandrów 5:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
19  2017-04-07 Termy Uniejów 5:4 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
19  2017-04-08 PTC Pabianice 1:2 Start Brzeziny relacja ›
19  2017-04-08 GKS Bedlno 3:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
19  2017-04-08 Włókniarz Konstantynów 1:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
19  2017-04-08 GLKS Dłutów 1:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
19  2017-04-08 Orzeł Parzęczew 1:1 Stal Głowno zobacz ›
19  2017-04-08 Boruta Zgierz 0:0 LKS Rosanów zobacz ›
19  2017-04-08 MKS Górnik 1956 0:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
20  2017-01-10 Sokół II Aleksandrów 2:2 MKS Górnik 1956 zobacz ›
20  2017-04-12 UKS SMS Łódź 3:1 Termy Uniejów zobacz ›
20  2017-04-14 Stal Głowno 7:0 GLKS Dłutów zobacz ›
20  2017-04-14 LKS Rosanów 1:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
20  2017-04-15 Zawisza II Rzgów 1:0 GKS Bedlno zobacz ›
20  2017-04-15 Polonia Andrzejów 0:3 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
20  2017-04-15 Start Brzeziny 0:5 Boruta Zgierz zobacz ›
20  2017-04-15 Włókniarz Pabianice 2:2 PTC Pabianice relacja ›
21  2017-04-22 Termy Uniejów 3:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
21  2017-04-22 PTC Pabianice 3:0 Sokół II Aleksandrów relacja ›
21  2017-04-22 MKS Górnik 1956 1:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
21  2017-04-22 Stal Głowno 6:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
21  2017-04-22 GLKS Dłutów 1:3 LKS Rosanów zobacz ›
21  2017-04-22 Boruta Zgierz 1:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
21  2017-04-22 Orzeł Parzęczew 1:4 Start Brzeziny zobacz ›
21  2017-04-22 Włókniarz Konstantynów 1:0 GKS Bedlno zobacz ›
22  2017-04-28 Włókniarz Pabianice 5:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
22  2017-04-29 Sokół II Aleksandrów 1:4 Boruta Zgierz zobacz ›
22  2017-04-29 Polonia Andrzejów 0:3 MKS Górnik 1956 zobacz ›
22  2017-04-29 LKS Rosanów 0:3 Stal Głowno zobacz ›
22  2017-04-29 Start Brzeziny GLKS Dłutów 16:00
22  2017-04-29 GKS Bedlno 2:4 Termy Uniejów zobacz ›
22  2017-04-30 UKS SMS Łódź 1:2 PTC Pabianice relacja ›
22  2017-04-30 Zawisza II Rzgów 0:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
23  2017-05-05 Termy Uniejów 0:5 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
23  2017-05-06 PTC Pabianice 3:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
23  2017-05-06 Orzeł Parzęczew 3:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
23  2017-05-06 LKS Rosanów 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
23  2017-05-06 Boruta Zgierz 4:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
23  2017-05-06 GLKS Dłutów 1:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
23  2017-05-06 MKS Górnik 1956 1:1 GKS Bedlno zobacz ›
23  2017-05-17 Stal Głowno Start Brzeziny 17:30
24  2017-05-13 Polonia Andrzejów 0:3 Boruta Zgierz zobacz ›
24  2017-05-13 Włókniarz Pabianice 1:3 Stal Głowno zobacz ›
24  2017-05-13 Włókniarz Konstantynów 1:1 MKS Górnik 1956 zobacz ›
24  2017-05-13 GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice relacja ›
24  2017-05-13 Start Brzeziny 1:4 LKS Rosanów zobacz ›
24  2017-05-14 Sokół II Aleksandrów GLKS Dłutów 15:00
24  2017-05-14 UKS SMS Łódź 5:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
24  2017-05-14 Zawisza II Rzgów 1:1 Termy Uniejów zobacz ›
25  2017-05-20 Orzeł Parzęczew Polonia Andrzejów 15:00
25  2017-05-20 LKS Rosanów Włókniarz Pabianice 17:00
25  2017-05-20 MKS Górnik 1956 Termy Uniejów 17:00
25  2017-05-20 Stal Głowno Sokół II Aleksandrów 16:00
25  2017-05-20 GLKS Dłutów UKS SMS Łódź 17:00
25  2017-05-20 Start Brzeziny Zawisza II Rzgów 16:00
25  2017-05-20 Boruta Zgierz GKS Bedlno 16:00
25  2017-05-20 PTC Pabianice Włókniarz Konstantynów 17:00
26  2017-01-10 Włókniarz Konstantynów Boruta Zgierz 16:00
26  2017-01-10 Włókniarz Pabianice Start Brzeziny 16:00
26  2017-01-10 Polonia Andrzejów GLKS Dłutów 15:00
26  2017-01-10 GKS Bedlno Orzeł Parzęczew 15:00
26  2017-01-10 Sokół II Aleksandrów LKS Rosanów 15:00
26  2017-01-10 Termy Uniejów PTC Pabianice 15:00
26  2017-01-10 Zawisza II Rzgów MKS Górnik 1956 15:00
26  2017-01-10 UKS SMS Łódź Stal Głowno 15:00
27  2017-01-10 Start Brzeziny Sokół II Aleksandrów 15:00
27  2017-01-10 Stal Głowno Polonia Andrzejów 14:30
27  2017-01-10 Włókniarz Pabianice Zawisza II Rzgów 11:00
27  2017-01-10 GLKS Dłutów GKS Bedlno 15:00
27  2017-01-10 PTC Pabianice MKS Górnik 1956 15:00
27  2017-01-10 Orzeł Parzęczew Włókniarz Konstantynów 14:00
27  2017-01-10 LKS Rosanów UKS SMS Łódź 13:00
27  2017-01-10 Boruta Zgierz Termy Uniejów 19:00
28  2017-01-10 Włókniarz Konstantynów GLKS Dłutów 14:00
28  2017-01-10 Sokół II Aleksandrów Włókniarz Pabianice 14:00
28  2017-01-10 UKS SMS Łódź Start Brzeziny 14:00
28  2017-01-10 Polonia Andrzejów LKS Rosanów 14:00
28  2017-01-10 Termy Uniejów Orzeł Parzęczew 14:00
28  2017-01-10 MKS Górnik 1956 Boruta Zgierz 14:00
28  2017-01-10 GKS Bedlno Stal Głowno 14:00
28  2017-01-10 Zawisza II Rzgów PTC Pabianice 13:00
29  2017-01-10 Start Brzeziny Polonia Andrzejów 14:30
29  2017-01-10 Włókniarz Pabianice UKS SMS Łódź 13:30
29  2017-01-10 Sokół II Aleksandrów Zawisza II Rzgów 11:00
29  2017-01-10 LKS Rosanów GKS Bedlno 14:00
29  2017-01-10 Orzeł Parzęczew MKS Górnik 1956 14:00
29  2017-01-10 Stal Głowno Włókniarz Konstantynów 14:00
29  2017-01-10 Boruta Zgierz PTC Pabianice 13:00
29  2017-01-10 GLKS Dłutów Termy Uniejów 19:00
30  2017-01-10 PTC Pabianice Orzeł Parzęczew 14:00
30  2017-01-10 UKS SMS Łódź Sokół II Aleksandrów 16:00
30  2017-01-10 Zawisza II Rzgów Boruta Zgierz 14:00
30  2017-01-10 Termy Uniejów Stal Głowno 14:00
30  2017-01-10 Włókniarz Konstantynów LKS Rosanów 14:00
30  2017-01-10 GKS Bedlno Start Brzeziny 14:00
30  2017-01-10 Polonia Andrzejów Włókniarz Pabianice 13:00
30  2017-01-10 MKS Górnik 1956 GLKS Dłutów 13:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-17 Burza Pawlikowice 0:4 PTC Pabianice zobacz ›
---  2016-09-14 PTC Pabianice 4:6 KS Sand Bus Kutno zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-27 Andrespolia Wiśniowa Góra PTC Pabianice 18:30
2016-07-30 LUKS Bałucz PTC Pabianice 17:00
2016-08-03 PTC Pabianice 10:1 Burza Pawlikowice zobacz ›
2016-08-06 PTC Pabianice 4:1 Stal Głowno zobacz ›
2016-08-10 Sokół II Aleksandrów 3:1 PTC Pabianice zobacz ›
2016-08-12 PTC Pabianice 3:0 Jutrzenka Bychlew zobacz ›
2017-01-28 PTC Pabianice 4:0 KKS Koluszki zobacz ›
2017-02-01 Widzew Łódź Juniorzy 1:2 PTC Pabianice zobacz ›
2017-02-03 Pogoń Zduńska Wola 0:1 PTC Pabianice zobacz ›
2017-02-11 LKS Kwiatkowice 1:2 PTC Pabianice zobacz ›
2017-02-25 Sokół II Aleksandrów 1:6 PTC Pabianice zobacz ›
2017-03-04 GLKS Sarnów/Dalików 0:0 PTC Pabianice zobacz ›
2017-03-11 PTC Pabianice 6:0 Czarni Smardzew zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy

                                                    

                                                   

 

 

 

 

 

 

 

Klub Fioletowych Serc

 

Partnerzy

 

 

Zaprzyjaźnione strony

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Polonia Andrzejów 0:3 Boruta Zgierz
Włókniarz Pabianice 1:3 Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów 1:1 MKS Górnik 1956
Sokół II Aleksandrów GLKS Dłutów
GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice
Start Brzeziny 1:4 LKS Rosanów
UKS SMS Łódź 5:0 Orzeł Parzęczew
Zawisza II Rzgów 1:1 Termy Uniejów

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 209
ogółem: 908 130

statystyki szczegółowe