PTC Pabianice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

GKS BedlnoPTC Pabianice
GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice
2017-05-13, 16:30:00
Pniewo
    relacja »

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Orzeł Parzęczew - Polonia Andrzejów
LKS Rosanów - Włókniarz Pabianice
MKS Górnik 1956 - Termy Uniejów
Stal Głowno - Sokół II Aleksandrów
GLKS Dłutów - UKS SMS Łódź
Start Brzeziny - Zawisza II Rzgów
Boruta Zgierz - GKS Bedlno
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Aktualności

Kadra PTC na rundę wiosenną

  • autor: RadekPTC, 2014-03-24 15:00

Przedstawiam Państwu pełną kadrę seniorskiej drużyny PTC Pabianice, która będzie reprezentować nasz klub w rundzie wiosennej Ligi Okręgowej. 

Pojawiają się w niej trzy nowe nazwiska, które były testowane przez nasz klub w okresie przygotowawczym i przekonały do siebie sztab szkoleniowy. Znaną twarzą w pabianickim światku piłkarskim jest Damian Szmytka, wychowanek PTC, którzy przyszedł do nas z juniorskiej drużyny GKS Bełchatów. Pozostali dwaj zawodnicy to gracze formacji defensywnych: Damian Sadkowski z Boruty Zgierz oraz Filip Struchała z Orlika Sobień. 

Skład PTC Pabianice na rundę wiosenną sezonu 2013/2014

Bramkarze:

1.Krystian Wawrzyński (1996) – wychowanek

2.Adam Wilczyński (1991) – wychowanek

3.Radomir Znojek (1992) – wychowanek

Obrońcy:

4.Dawid Kaźmierczak (1991) – ChKS Łódź

5.Dawid Malinowski (1994) – wychowanek

6.Damian Sadkowski (1993) – Boruta Zgierz

7.Łukasz Sikorski (1983) – GLKS Dłutów, wychowanek

8.Filip Stuchała (1990) – Orlik Sobień

9.Bartosz Znojek (1993) – wychowanek

Pomocnicy:

10.Przemysław Bartyzel (1993) – wychowanek

11.Dawid Boratyński (1985) – LKS Rosanów

12.Mateusz Kling (1991) - wychowanek

13.Michał Madejski (1994) – wychowanek

14.Przemysław Miszczak (1989) – GLKS Dłutów, wychowanek

15.Patryk Przybylski (1994) – wychowanek

16.Rafał Cukierski (1991) – Włókniarz Zelów

17.Vadym Shpitsa (1990) – Dynamo Chmielnicki (Ukraina)

18.Damian Szmytka (1995) – GKS Bełchatów-juniorzy, wychowanek

19.Mateusz Gromadzki (1989) – wychowanek

Napastnicy:

20.Kamil Bartos (1989) – LKS Potworów, Sokół Aleksandrów

21.Paweł Hetmanek (1994) – wychowanek

22.Jacek Hiler (1993) – wychowanek

23.Artur Klimek (1986) – wychowanek

24.Michał Piasecki (1987) – Orzeł Piątkowisko, wychowanek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [591]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy

                                                    

                                                   

 

 

 

 

 

 

 

Klub Fioletowych Serc

 

Partnerzy

 

 

Zaprzyjaźnione strony

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Polonia Andrzejów 0:3 Boruta Zgierz
Włókniarz Pabianice 1:3 Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów 1:1 MKS Górnik 1956
Sokół II Aleksandrów GLKS Dłutów
GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice
Start Brzeziny 1:4 LKS Rosanów
UKS SMS Łódź 5:0 Orzeł Parzęczew
Zawisza II Rzgów 1:1 Termy Uniejów

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 309, wczoraj: 342
ogółem: 927 367

statystyki szczegółowe