PTC Pabianice - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

GKS BedlnoPTC Pabianice
GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice
2017-05-13, 16:30:00
Pniewo
    relacja »

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Orzeł Parzęczew - Polonia Andrzejów
LKS Rosanów - Włókniarz Pabianice
MKS Górnik 1956 - Termy Uniejów
Stal Głowno - Sokół II Aleksandrów
GLKS Dłutów - UKS SMS Łódź
Start Brzeziny - Zawisza II Rzgów
Boruta Zgierz - GKS Bedlno
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów

Kalendarium

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

25

12-2018

wtorek

Aktualności

Podsumowań ciąg dalszy

  • autor: RadekPTC, 2014-07-01 21:21

Zapraszam Państwa do lektury mojej drugiej wypowiedzi na temat minionego sezonu. Teraz na widelec nabrałem piłkarzy naszego klubu i wyłącznie im poświęcony jest poniższy news.

Na wstępie zaznaczę, że ocena w skali 1-10 wystawiona każdemu zawodnikowi nie należy wyłącznie do mnie. Ocena jest średnią trzech głosów, które oddała rada drużyny pierwszego zespołu PTC Pabianice.

Bramkarze:

Adam Wilczyński, 8,5: Po przerwie zimowej i zmianie trenera zaczął dostawać coraz więcej szans w meczach o punkty i nie zaprzepaścił ich. Uniknął rażących błędów, które przytrafiły mu się w poprzednich rozgrywkach, czym podtrzymał szansę rywalizacji o pierwszą jedenastkę.

Statystyki: 6 spotkań, 0 czystych kont.

Radomir Znojek, 8,5: Miniony sezon zaczynał jako podstawowy bramkarz i mimo, iż nie popełnił dużej ilości błędów, po półmetku rozgrywek trener zaczął żonglować dwoma nazwiskami w bramce naszej drużyny. Pewna postać na swojej pozycji. Jak niemal każdy ma za sobą udany sezon, a doświadczenie cały czas wzrasta.

Statystyki: 23 spotkania, 6 czystych kont, 1 czerwona kartka.

Obrońcy:

Patryk Przybylski, 7: Cóż, trzeba przyznać, że Patryk na własne życzenie marnuje złoża potencjału, które bez wątpienia w nim zalegają. Gdyby tylko chciał, ogrywałby wiodącą rolę w naszej drużynie. Podejście do sprawy oraz postawa boiskowa nie pozwalają na wystawienie pozytywnej cenzurki, o czerwonym pasku nie wspominając.

Statystyki: 17 spotkań, 2 asysty, 4 żółte kartki

Michał Madejski, 9: Bardzo dobra runda w jego wykonaniu. Zdecydowanie więcej daje drużynie swoimi sporadycznymi wejściami z linii obronnych, robiąc przewagę w sektorze, niż grając w pomocy. Niezwykle waleczny, ambitny i nieustępliwy, a jego postawa przynosi wymierne korzyści drużynie, chociażby w liczbie asyst. Oby tak dalej!

Statystyki: 24 spotkania, 6 asyst, 3 żółte kartki.

Łukasz Sikorski, 9: Poprowadził swoich młodszych kolegów do czwartego miejsca w lidze i to samo w sobie jest już sukcesem. Nie mnie jednak "Sikor" na boisku potwierdził, że parę lat piłkę kopie i wie z czym się ten sport zajada. Niezwykle ważne i istotne ogniwo w "fioletowej" układance. W ostatnim meczu zagrał jako środkowy pomocnik, z czego również wywiązał się wyśmienicie.

Statystyki: 25 spotkań, 5 żółtych kartek.

Filip Stuchała, 7: Miał wyjątkowo pechowe wejście do drużyny, o czym świadczy sprokurowany rzut karny czy gol samobójczy. Jednak im dalej w las, tym jaśniej i Filip z każdym kolejnym meczem wywiązywał się z pokładanego w nim zaufania.

Statystyki:12 spotkań, 2 żółte kartki.

Dawid Malinowski, 7: Rozpoczął rundę wiosenną jako podstawowy prawy obrońca. Ze swojej roli wywiązywał się najwyżej przyzwoicie. Z pewnością "Malin" nie zaliczy tej rundy do udanych, o czym świadczy chociażby fakt, że z biegiem czasu coraz częściej tracił swe miejsce w wyjściowej jedenastce.

Statystyki: 10 spotkań, 1 żółta kartka.

Bartosz Znojek, 8,5: Kolejny solidny sezon tego zawodnika. Odpowiednie warunki fizyczne tworzą z niego skutecznego obrońcę, wspartego odpowiednim wyszkoleniem technicznym. W końcówce sezonu stworzył duet stoperów z Dawidem Kaźmierczakiem i trzeba przyznać, że ta pozycja może być dla tych dwóch jegomościów zarezerwowana na długie lata w PTC. Jedynym jego minusem są głupie straty piłki, co musi niezwłocznie wyeliminować.

Statystyki: 26 spotkań, 2 asysty, 3 żółte kartki.

Dawid Kaźmierczak, 9: Świetny sezon naszego obrońcy. Waleczny i ambitny. Dziś śmiało można powiedzieć, że bez niego defensywa PTC traci połowę swej wartości. Co ważniejsze, z każdym rokiem "Kaziu" staje się coraz lepszym piłkarzem i odgrywa coraz większą rolę w PTC. Świadczy o tym zastąpienie Łukasza Sikorskiego w obowiązkach kapitana.

Statystyki: 27 spotkań, 11 żółtych kartek.

Pomocnicy:

Przemysław Bartyzel, 9: Zawodnik, który spędził w tym sezonie najwięcej czasu na boisku w barwach PTC. Solidny i nieschodzący poniżej pewnego, wysokiego poziomu. W jego ocenie brakuje mi tylko większego dorobku bramkowego i dlatego będę stał na straży stanowiska, że stać go na więcej.

Statystyki: 28 spotkań, 1 bramka, 5 asyst, 8 żółtych kartek.

Mateusz Kling, 8: Zawodnik, który potrafi przekuć zaufanie trenera w wymaganą postawę boiskową. Wreszcie dostał więcej możliwości prezentacji swoich umiejętności i wyszło mu to co najmniej przyzwoicie. Jedynym, choć stałym niestety, mankamentem w jego grze jest zbyt długie przetrzymywanie piłki i nad tym w przyszłej kampanii "Tyson" powinien skupić się najbardziej.

Statystyki: 21 spotkań, 4 bramki, 2 asysty, 1 żółta kartka.


Paweł Hetmanek, 8: Można powiedzieć, nareszcie! Wydaje się, że ta runda była przełomowa, ponieważ Paweł wreszcie odcisnął takie piętno na PTC, na jakie go stać. Sporo zyskał na boiskowej wartości po przejęciu drużyny przez Tomasza Stolarczyka, który odnalazł mu odpowiednią pozycje na boisku. Mam nadzieję, że w podobnym stylu "Hetman" wejdzie w przyszły sezon.

Statystyki: 18 spotkań, 4 bramki, 1 asysta.

Dawid Boratyński, 8,5: Jeden z bardziej doświadczonych zawodników w naszym zespole. Starał się brać ciężar gry na swoje barki, niestety wychodziło mu to z różnym skutkiem. Wierzę, że nadal jest w stanie przekazać swoją boiskową mądrość młodszym zawodnikom, a sezon w jego wykonaniu uważam za przyzwoity.

Statystyki: 25 spotkań, 3 bramki, 1 asysta, 1 żółta kartka.

Kamil Bartos, 8,5: Mówiąc szczerze, spodziewałem się, że ten zawodnik będzie miał większy wpływ na dyspozycję naszego zespołu. Choć dorobek bramkowy, jak i boiskowa postawa do złych nie należały, o tyle Kamil brał udział tylko w dwóch wygranych meczach przez "fioletowych". Tak czy siak, uważam go za niezwykle ważną część tej drużyny.

Statystyki: 11 spotkań, 6 bramek, 1 asysta, 2 żółte kartki, 1 czerwona kartka.

Napastnicy:

Artur Klimek, 7,5: Cóż, trzeba szczerze powiedzieć, że nie był to dobry sezon dla Artura. Jedna zdobyta bramka, w 13 spotkaniach to jak na napastnika wyjątkowo mizerny rezultat. Mam nadzieję, że w przyszłej kampanii "Klimo" będzie już dużo groźniejszym asem w naszym rękawie.

Statystyki: 13 spotkań, 1 bramka.

Rafał Cukierski, 9: Formacyjny obieżyświat, który grywał jako napastnik, środkowy czy skrzydłowy, wreszcie rozegrał satysfakcjonujący sezon. Wyraźnie odżył pod wodzą trenera Stolarczyka, w sześciu meczach zdobył aż sześć goli. Wreszcie wywalczył sobie pewną pozycję w miejscu, gdzie czuje się najlepiej, czyli w ataku. Oby potwierdził swą skuteczność w przyszłej rundzie!

Statystyki: 27 spotkań, 8 bramek, 5 asyst, 2 żółte kartki.

Michał Piasecki, 7: Zawodnik, który statystycznie jest najskuteczniejszym piłkarzem PTC w minionym sezonie, gdyż zdobywał bramki co 53 minuty. Nie mniej jednak nie odgrywał znaczącej roli, spędzając na boisko niewiele ponad 100 minut, tak więc ocena nie może być wyższa.

Statystyki: 11 spotkań, 2 bramki, 1 asysta.

Marcin Kaczmarkiewicz, 8: Wszedł do naszego zespołu z drużyny juniorskiej i trzeba przyznać, że pozostawił po sobie jak najlepsze wrażenie. Perspektywiczny i ambitny gracz, którego stać, by już teraz regularnie pojawiać się na boisku wraz z meczami pierwszej drużyny PTC.

Statystyki: 5 spotkań, 1 bramka, 1 asysta.

Damian Szmytka, 8,5: Miał piorunujące wejście do zespołu, zdobywając bramkę za bramką. Niestety, z biegiem czasu wyraźnie spuścił z tonu, a jego boiskowa postawa nie dawała już drużynie tyle, ile na początku sezonu. Stać go jednak na dużo i jeśli dobrze przepracuje okres przygotowawczy, ponownie przysporzy wiele radości swoim starszym kolegom.

Statystyki: 14 spotkań, 6 bramek, 3 asysty, 6 żółtych kartek.

---

W minionym sezonie na boiskach Ligi Okręgowej w barwach PTC meldowali się również: Krystian Wawrzyński, Damian Sadkowski, Adrian Kopka, Mateusz Gromadzki, Kamil Jabłoński. Grali jednak zbyt mało, by można było ich obiektywnie ocenić.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [636]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy

                                                    

                                                   

 

 

 

 

 

 

 

Klub Fioletowych Serc

 

Partnerzy

 

 

Zaprzyjaźnione strony

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Polonia Andrzejów 0:3 Boruta Zgierz
Włókniarz Pabianice 1:3 Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów 1:1 MKS Górnik 1956
Sokół II Aleksandrów GLKS Dłutów
GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice
Start Brzeziny 1:4 LKS Rosanów
UKS SMS Łódź 5:0 Orzeł Parzęczew
Zawisza II Rzgów 1:1 Termy Uniejów

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 417, wczoraj: 415
ogółem: 1 010 851

statystyki szczegółowe